Cieliste kredki do oczu: wielozadaniowe i efektowne!

Uroda

Znaczącym elementem codziennego makijażu są oczy. Każda kobieta stara się je subtelnie podkreślić. W końcu zalotne spojrzenie dodaje nie tylko wyjątkowego uroku, ale i pewności siebie. Dlatego, codziennym zabiegom poddawane są brwi, rzęsy, i powieki. Jak zatem w prosty i szybki sposób wykonać codzienny, efektowny makijaż oczu? Na pewno warto sięgać po proste patenty, które gwarantują fajne efekty. Doskonałą opcją zdają się wszelkie wielofunkcyjne kosmetyki. Ciekawe rozwiązania zapewniają cieliste kredki do oczu. Ich zaletą jest wielozadaniowość i funkcjonalność. Do czego zatem można wykorzystać w makijażu te kredki?

Cielista kredka do oczu: dlaczego, warto ją mieć w kosmetyczce?

Przede wszystkim wszechstronność jej zastosowania nie tylko ułatwia wykonanie makijażu, ale też pozwala na zaoszczędzenie czasu. Do czego posłuży?

  • Rozjaśnienie linii wodnej oka. Ten prosty zabieg wykonany cienistą kredką, powala uzyskać efekt powiększonego oka i jednocześnie wybija pięknie tęczówkę. To efektowne podkreślenie oczu!
  • Rozjaśnienie wewnętrznego kącika oka. To właściwie kropka nad „i” subtelnego, dziennego makijażu, zachowanego w jasnych barwach.
  • Podkreślenie i wyrównanie linii brwi. To patent bardzo pomocny do wykonania estetycznego makijażu brwi.
  • Poprawa rysunku ust i rozświetlenie łuku kupidyna. Cienista kredka może okazać się pomocnym kosmetykiem nie tylko do makijażu oczu! Świetnie sprawdza się do obrysu ust, aby następnie równomiernie na nich rozprowadzić pomadkę, czy też rozjaśnienia łuku kupidyna.

Zalety kredek cielistych do oczu!

Wiemy już, że kredki w odcieniach nude (zwane cielistymi) są wielozadaniowe, co oznacza, że możemy je wykorzystać do co najmniej kilku elementów makijażu. Należy też dodać, że są bardzo uniwersalne – sprawdzą się w wielu typach makijażu i pasują do każdej urody. Ponadto są niezwykle wydajne. Dostępny jest ich dość szeroki wybór na rynku. Zaleca się wybierać miękkie kredki z tego rodzaju, bo są łatwiejsze w stosowaniu i wyraźne. Co, ważne wiele z nich jest dostępna w atrakcyjnej cenie.

 

Uroda
Wyraziste spojrzenie? Sztuczne rzęsy są idealne

Sztuczne rzęsy – czy warto? Makijaż oczu pełni bardzo ważną funkcję. To dzięki niemu można zyskać wyraziste spojrzenie, które zmienia twarz w pozytywny sposób. Codzienne malowanie rzęs tuszem może być problematyczne i niekomfortowe. Trzeba również popełnić wiele błędów, aby znaleźć dobrej jakości produkt, który spełni oczekiwania. Dobrym rozwiązaniem są sztuczne …

Uroda
Zadbane ciało bez wysiłku

Każdy powinien dbać o swój wygląd zewnętrzny, bo jest on wizytówką każdego człowieka. Odpowiednia pielęgnacja ciała odwdzięczy się ładnym i młodzieńczym wyglądem. Dużą rolę w pielęgnacji ciała odgrywają kosmetyki, jest ich bardzo dużo na półkach sklepowych. Każdy kosmetyk na swoje indywidualne przeznaczenie i należy go właściwie z nim używać. Kosmetyki …

Uroda
Dobre przechowywanie kosmetyków ważniejsze niż może się wydawać

Stwórz coś ładnego, a zyskasz porządek! Diy organizer na kosmetyki to must-have dla wszystkich tych, którzy mają bałagan w kosmetykach. Wizażyści, czy styliści muszą mieć wszystko poukładane, bo gdyby tego nie robili, to dużo cennego czasu straciliby na szukaniu konkretnego pędzla, czy palety z cieniami do powiek. W domu także …